Fietstocht op 8 oktober 2015

Op donderdagmiddag 8 oktober bleef het om 13.00 uur rustig voor de bibliotheek in Loppersum. Geen wandelaars en maar drie personen om te gaan fietsen. Toch kwam er ook van deze middag weer een enthousiast verslagje binnen:
‘Op de kalender staat dat het herfst is. Maar dat weerhoud ons er toch niet van te gaan fietsen? Zolang het droog is en niet vriest, lijkt me een rondje fietsen geen probleem.
Er waren maar drie personen die na afloop ruim 30 km op de teller hadden staan.
Van Loppersum ging het naar Eenum – Leermens – Arwerd – Holwierde – Uitwierde en door het natuurgebied naar Delfzijl.
Op naar het centrum van Appingedam, waar een stop voor de “broodnodige energie” werd gemaakt. Buiten zitten lukte niet meer, maar binnen zat het ook goed, en zo konden we meteen onze fietsen in de gaten houden.
Daarna was het geen probleem om via Wirdum in Loppersum te komen, waar in de bibliotheek nog even gezellig nagepraat werd.’

Zorgcoöperatie Loppersum