Fre Wassenaar, medeoprichter van Zorgcoöperatie Loppersum, overleden

Op 21 oktober ontvingen we toch nog onverwacht het bericht dat Fre overleden was. We wisten al langer dat hij ernstig ziek was. Daar deed hij niet geheimzinnig over. Maar het afscheid op 27 oktober jl. was er niet minder indringend om: Fre laat een leegte achter.
We zijn Fre dankbaar voor zijn inzet. Als een van de eersten zag hij het belang van een burgerinitiatief en was hij warm voorstander van het oprichten van een zorgcoöperatie in ons dorp Loppersum. Na de oprichting bekleedde hij het penningmeesterschap in ons bestuur. Op de achtergrond bemiddelde hij nuchter en helder tot grote tevredenheid van hen die een verschil van mening hadden.
Wij zijn hem dankbaar en zullen de herinnering aan hem levend houden. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Stiena en hun dochter en schoonzoon.

Joop J. Belderok, voorzitter, namens de leden van ZcL

Zorgcoöperatie Loppersum